TRAKT
TRAKT
Dźwigi
O nas
Oferta
Kontakt
TRAKT
TRAKT
Napisz do nas
TRAKT
Zadowolenie
Zapraszamy
P. H. U. Trakt
ul. Nadłączna 3
20-405 Lublin

fax 081-53-243-18
tel. kom. 0 601 979 654

więcej...

Oferta

Wynajem dźwigów Lublin

Wynajem dźwigu w Lublinie

Wynajem dźwigów Lublin

Dźwigi są używane w różnych dziedzinach przemysłu, który na terenie Lublina rozwija się od kilku lat bardzo prężnie, pozwalając naszej firmie zaproponować klientom prywatnym i firmom budowlano-remontowym najkorzystniejszą ofertę na rynku.


Możliwości naszych dźwigów

Konstrukcja dźwigów dostępnych w ofercie firmy Trakt Lublin pozwala na różny udźwig i przeładunek materiałów o różnej wadze. Z biegiem lat dźwigi i żurawie były stopniowo ulepszane pod względem konstrukcji a także materiałów, jakie wykorzystuje się do ich budowy. Specjalna konstrukcja dźwigów i żurawi pozwala na przeprowadzenie nie tylko prac instalacyjno – montażowych, lecz także na wykonanie prac związanych z przeładunkiem, przewozem towarów i różnych innych urządzeń. Prace na wysokościach przy budowach, przy renowacjach lub innych pracach montażowych na wysokości, nie mogą się obyć bez używania dźwigów i żurawi.


Dogodne warunki wynajmu dźwigów w Lublinie

Nasza firma posiada w ofercie wynajem dźwigów, w tym dźwigów samochodowych, (żurawi samochodowych), dźwigów/żurawi samojezdnych i innych tego typu maszyn. Proponujemy dogodne warunki wynajmu dźwigów i innych maszyn, które są w ofercie naszego parku maszynowego, gwarantując zawsze najwyższy standard usług i najwyższy poziom obsługi dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się skorzystać z najatrakcyjniejszej oferty w Lublinie.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.