TRAKT
TRAKT
Dźwigi
O nas
Oferta
Kontakt
TRAKT
TRAKT
Napisz do nas
TRAKT
Zadowolenie
Zapraszamy
P. H. U. Trakt
ul. Nadłączna 3
20-405 Lublin

fax 081-53-243-18
tel. kom. 0 601 979 654

więcej...

Oferta

Wynajem żurawi Lublin

Wynajem żurawi Lublin

Firma TRAKT proponuje Państwu wynajem żurawi Lublin, na dogodnych warunkach. W swojej ofercie posiadamy różnego typu maszyny dźwignicowe, w tym między innymi wspomniane żurawie. Cechują się one przede wszystkim szerokimi możliwościami zastosowania, jeśli chodzi o prace budowlane, renowacyjne czy w prace służb miejskich, a także najwyższym stopniem funkcjonalności w każdej sytuacji. Te profesjonalne maszyny, jakimi są żurawie Lublin, posiadają sprawdzone podzespoły, które gwarantują wysoką niezawodność i najlepsze rezultaty.
Nasze doświadczenie w tej branży przyczyniło się to tego, że na temat konstrukcji i mechanizmów posiadanych w naszej bazie urządzeń, wiemy naprawdę dużo. Chętnie dzielimy się z Państwem tą wiedzą, celem jak najlepszego rozeznania się, jeśli chodzi o wynajem żurawi Lublin. Dostarczamy niezbędnych porad i instrukcji odnoszących się do eksploatacji żurawi, nazywanych potocznie dźwigami, a także o technologii robót wykonywanych przy użyciu tych sprzętów. Ważne dla nas są także przepisy BHP, których należy przy obsłudze żurawi przestrzegać.
Doświadczeni, a przede wszystkim – fachowi pracownicy, to połowa sukcesu w przypadku prowadzenia prac budowlanych. Druga część to bez wątpienia profesjonalne i niezawodne maszyny, jakimi są żurawie Lublin. Gwarantujemy Państwu, że dzięki tym urządzeniom roboty budowlane będą odbywały się płynnie, a każde zlecenie zostanie oddane w terminie.
Dbamy o stały nadzór nad sprawnością naszych żurawi, dlatego bezwzględnie przestrzegamy zasady bieżącej kontroli stanu technicznego pojazdu. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wynajem żurawi Lublin będzie zarówno bezpieczny, jak i godny polecenia.


Żurawie Lublin

Wynajem sprzętu jakim są żurawie Lublin może okazać się najlepszym rozwiązaniem, z uwagi na liczne korzyści, których możemy się spodziewać w tym przypadku. Warto poznać krótką charakterystykę i możliwości naszych pojazdów, aby móc dokonać słusznego wyboru. To, o czym mówimy jest jednak tylko początkiem możliwości, jakie otwiera przed nami wynajem żurawi Lublin.
Żurawie samochodowe to specjalne dźwigi Lublin samojezdne lub samochodowe, przeznaczone do przenoszenia, podnoszenia, rozładunku i załadunku różnych materiałów. System wciągarek i wysięgnika umieszczony na obrotowym pomoście pozwala na sprawne kierowanie dźwigiem. Nowoczesne żurawie Lublin posiadają teleskopowy wysięgnik, który bez problemu radzi sobie z podnoszeniem i przenoszeniem nawet najcięższych materiałów.


Żurawie Lublin - mozliwości

Żurawie są zwykle wykorzystywane na różnego typu budowach, przy tworzeniu i konserwacji elewacji wysokich budynków. Wynajem żurawi Lublin to usługa, której zwykle poszukują firmy, nie tylko budowlane, lecz także te zajmujące się chociażby montażem reklam wielkoformatowych. Zakup żurawi do realizacji jednorazowego zlecenia to rozwiązanie mało opłacalne, dlatego firma Trakt oferuje wynajem żurawi Lublin w korzystnej cenie. Wszystkie dostępne w naszej ofercie żurawie to maszyny sprawdzające się w każdych warunkach, stworzone do realizacji różnego rodzaju zleceń, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Nasza firma daje pełną gwarancję na bezawaryjną pracę tych maszyn, co przełożyć się może na szybką realizację zlecenia i satysfakcję z perfekcyjnie wykonanych robót. Dlatego wybierając najlepsze rozwiązanie, jakim są żurawie Lublin możesz mieć pewność, że decydujesz się na sprzęt polecany do pracy w najbardziej trudnych warunkach.


Bogata oferta żurawi samochodowych w Trakt Lublin

Żurawie samochodowe, których konstrukcja jest bardziej lekka niż pozostałych, są zwykle wykorzystywane w pracach służb miejskich np. przy wymianie oświetlenia. Żurawie Lublin są nazywane HDS-ami. HDS to skrót od specjalistycznych urządzeń mechaniczno–hydraulicznych, są one odmianą żurawi samojezdnych. Umożliwiają załadunek i wyładunek jednoczesny, co niewątpliwie jest ich zaletą.