TRAKT
TRAKT
Dźwigi
O nas
Oferta
Kontakt
TRAKT
TRAKT
Napisz do nas
TRAKT
Zadowolenie
Zapraszamy
P. H. U. Trakt
ul. Nadłączna 3
20-405 Lublin

fax 081-53-243-18
tel. kom. 0 601 979 654

więcej...

Oferta

Żurawie samojezdne

Żurawie samojezdne

Żurawie samojezdne Lublin

Żurawie samojezdne to jedne z nowocześniejszych maszyn używanych do przeładunku, rozładunku a także przenoszenia różnego rodzaju materiałów, w obrębie danego placu budowy czy portu. Przemysł maszynowy nieustannie się jednak rozwija, dostarczając nowe rozwiązania dla poszczególnych branż. Konstruktorzy i technologowie, dążą do połączenia jak największej funkcjonalności z efektywnością pracy takiej maszyny.


Możliwości żurawi samojezdnych

Żurawie samojezdne to także często używane obecnie żurawie samochodowe. Nowocześniejsze egzemplarze posiadają teleskopowy wysięgnik, co powoduje automatyczną pracę dźwigową. Coraz więcej rozwiązań, w pełni lub częściowo zautomatyzowanych, wprowadza się na rynek. Żurawie samojezdne używane są także w pracach remontowych kamienic lub innych budynków w miastach. Ich zaletą jest mobilność i możliwość bezproblemowego wjazdu, nawet w wąskie i ciasne uliczki. Równie dobrze, żurawie samojezdne sprawdzają się przy różnego rodzaju pracach konserwatorskich typu wymiana żarówek itp. w miastach.


Najkorzystniejsza oferta na żurawie samochodowe w Lublinie

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty, jaką proponuje nasza firma. Na pewno będą państwo zadowoleni z jakości naszych maszyn i ich funkcjonalności.